Żel budujący – podstawa (i to dosłownie) udanej stylizacji paznokci

Żel budujący do paznokci to kosmetyk stylizacyjny, który stanowi podstawę udanego manicure’u. Szczególnie polecany jest wtedy, gdy płytka paznokcia jest osłabiona, krucha i łamliwa. W tym przypadku na przykład manicure hybrydowy może okazać się nietrwały. Użycie żelu budującego wzmocni płytkę paznokci i sprawi, że będzie można dłużej cieszyć się hybrydowymi paznokciami.

ŻEL BUDUJĄCY DO PAZNOKCI – NIE TYLKO WZMACNIANIE PŁYTKI 

Żel budujący do paznokci nie tylko przeznaczony jest do tego, by wzmocnić płytkę paznokci. to także patent na budowanie i modelowanie paznokci, ukrywanie ich przebarwień (czy innych defektów kolorystycznych) oraz na ich przedłużanie. Wydaje się, że za ten ostatni aspekt, jeśli chodzi o żel budujący pokochały wszystkie panie, którym marzą się długie paznokcie z dnia na dzień. Dla kobiet niemogących pozwolić sobie na noszenie długich paznokci lub dla tych, których naturalne paznokcie są łamliwe i nie da się ich zapuścić, taki żel budujący do paznokci jest prawdziwym wybawieniem. Wystarczy tylko wizyta u stylistyki lub też – a jest to możliwe – samodzielne nałożenie i utwardzenie żelu. I wcale nie jest to takie trudne. Potrzebne są tylko: skupienie, precyzja, żele budujące, cena których nie odstrasza, i lampy. 

JAK NAKŁADAĆ?

Do nakładania żelu budującego trzeba odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Czyli odsunąć skórki, nadać płytce odpowiedni kształt, zmatowić ją i wypolerować. Na taką płytkę kładziemy żel podkładowy, który utwardzamy lampą, potem grubszą warstwę budującą, którą profilujemy, zachowując kształt paznokcia. Tę warstwę także utwardzamy lampą. Na koniec nakładamy żel wykańczający. Żel jednofazowy nie wymaga użycia innych specyfików. 

Trzeba zaznaczyć, że przyjazna opcja: żele budujące cena pozwala na bardzo ekonomiczne korzystanie z tego specyfiku. Także dlatego, że żel budujący do paznokci to gęsta konsystencja. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *