Stylizacje paznokci – image z pazurem

Dobrze wystylizowane paznokcie, czyli odpowiedni kolorowy manicure, mogą być znaczącym dodatkiem dodającym na co dzień dużo uroku, kobiecości i stylu. Tym bardziej, że teraz dzięki na przykład hybrydom można wyczarować na paznokciach stylizacje bardzo oryginalne w najmodniejszych kolorach.

Hybrydy wzory to opcja, z której warto skorzystać, gdy poszukujemy inspiracji w temacie wyglądu naszych paznokci. Takie stylizacje możemy wykonać samodzielnie, korzystając na przykład z oferty VV akcesoria (bardzo popularnej także w profesjonalnych salonach kosmetycznych).

VV AKCESORIA DO STYLIZACJI PAZNOKCI

Stylizacja paznokci to wiele różnych możliwości, w zależności od tego, na co się zdecydujemy. A w temacie hybrydy, wzory zależą tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Z pomocą przyjdą nam na pewno VV akcesoria. Co możemy znaleźć w szerokiej ofercie? To na przykład różne systemy dekoracyjne. Należą do nich na przykład:

  • wysokiej jakości pigmenty służące do wzmocnienia koloru lakieru czy do wykonania różnych misternych zdobień,
  • atramenty do zdobień – występujące w szerokiej palecie barw i pozwalające na łatwe wykonanie nawet najbardziej wymagających wzorów,
  • art gel – także przeznaczony do zdobienia paznokci,
  • brillant gel – żel mieniący się, idealny do bardziej odświętnych i imprezowych stylizacji paznokci.

Temat hybrydy wzory, to temat wielu możliwości. Dlatego też do pakietu akcesoriów do zdobienia paznokci warto też dodać nadające niepowtarzalnego wyglądu manicure’owi pyłki dekorujące. Ostatnio hitem są ich metaliczne wersje (metallic dust). Znakomicie uzupełnią one stylizację paznokci podyktowaną najnowszymi trendami – także jeśli chodzi o ubrania  króluje połyskliwe srebro i mieniące się dodatki.

HYBRYDY WZORY – NA CO SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Decydując się na konkretny wzór hybryd, warto dostosować go do naszego codziennego stylu czy kolorów ubrań, które najczęściej nosimy. Chyba że chcemy zadbać o wyjątkową, na specjalna okazję stylizacje paznokci – wtedy ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, bo VV akcesoria do manicure’u dadzą nam wszystko, czego będziemy potrzebować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *