Manicure hybrydowy – zalety

Manicure hybrydowy to sposób na piękne i zadbane dłonie oraz na to, aby stworzyć na nich małe dzieła sztuki. A to dlatego, że sposób jego wykonania umożliwia nałożenie różnych ozdób czy też namalowanie fantazyjnych wzorów.

 Z tego też powodu taki manicure jest wybierany nie tylko na odświętne okazje – takie jak wesela, śluby czy inne imprezy. Hybrydy to sposób na zadbane i oryginalne paznokcie także na co dzień. Dlatego też coraz więcej kobiet korzysta z usługi manicure’u hybrydowego podczas wizyt w salonie kosmetycznym. Poza tym lampy do hybrydy (UV czy lampy do paznokci LED) można też kupić na własny użytek, a to zapewnia możliwość zrobienia hybryd w domu. To inwestycja bardzo opłacalna. Tym bardziej, że taki sprzęt posłuży nam przez dłuższy czas, a my zaoszczędzimy na wizycie w salonie kosmetycznym. Opcja lakiery hybrydowe promocja dodatkowo sprawi, że samodzielne wykonanie hybryd nie będzie kosztowne. Jakie są jeszcze zalety manicure’u hybrydowego? O tym w dalszej części artykułu.

TRWAŁOŚĆ I CO JESZCZE?

Manicure hybrydowy jest przede wszystkim trwały – a to dzięki wysokiej jakości lakierom i temu, że składa się on z trzech warstw, a każda jest utwardzana za pomocą lampy do hybrydy (UV, która nadaje się do utwardzania lakierów hybrydowych, żelowych i akrylowych bądź lampy do paznokci LED tylko do lakierów hybrydowych). Poza tym taki manicure wprawnej stylistce paznokci nie zajmuje dużo czasu, a gdy zdecydujemy się na jego samodzielne wykonanie także i nam po dłuższej praktyce jego wykonanie będzie szło szybko. Poza tym lakiery hybrydowe promocja to możliwość zakupienia lakierów trwałych, najwyższej jakości o szerokiej gamie bajecznych kolorów, które możemy stosować w zależności od okazji czy po prostu nastroju.

TIPSY, ŻELE CZY HYBRYDY?

Jeśli jesteśmy przy zaletach manicure’u hybrydowego, to warto wspomnieć o tym, że jest on mniej inwazyjny od tipsów czy tak zwanych paznokci żelowych. Wbrew krążącym mitom, hybrydy nie wpływają źle na naszą płytkę paznokciową. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby były zachowane odpowiednie zasady i higieniczne warunki przy wykonywaniu hybrydowej stylizacji paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *