Lakiery do hybryd – zalety

Popularne hybrydy zyskały swoją popularność dzięki temu, że to typ kolorowego manicure’u, który jest bardzo trwały i estetyczny, a także pozwala na to, by paznokcie były ozdobione fantazyjne.

Niewątpliwie duża tutaj zasługa jest po stronie lakieru do hybryd. W czym tkwi jego moc? O tym w dalszej części tekstu.

LAKIER DO HYBRYDY – MOCNE STRONY

Lakiery do hybrydy i cały etapowy manicure’u to sposób na piękne i zadbane dłonie i to przez długi czas. Jednak pora przejść do konkretów i szczegółowo przeanalizować temat: lakiery do hybryd. Tego typu lakiery to przede wszystkim brak bardzo nieestetycznych odprysków po krótkim czasie, odporność na ścieranie oraz matowienie. Taki lakier może być na paznokciu nawet do trzech tygodni, choć dla bezpieczeństwa płytki zaleca się zdjęcie gopo dwóch tygodniach. Lakier do hybryd to także długa trwałość produktu osiągnięta dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Takie lakiery w przeciwieństwie do tych tradycyjnych nie gęstnieją w krótkim czasie, a dzięki temu dają się łatwo rozprowadzać, co bez wątpienia wpływa na estetyczny wygląd manicure’u. Lakier do hybrydy jest ceniony także za to, że przy jego nakładaniu możliwe są poprawki, aż do momentu jego utwardzenia. Co nie jest możliwe w przypadku lakierów tradycyjnych. Lakiery do hybrydy to w końcu brak długotrwałego czekania, aż nałożona warstwa wyschnie – dzięki utwardzaniu lampą proces ten przebiega szybciej i skuteczniej. Nie musimy więc się stresować, że świeżo nałożony lakier nie wyschnie do końca, a my czegoś dotkniemy i całą pracę będzie trzeba wykonać od początku. Lakier do hybryd nie marszczy się też i nie powstają na nim zacieki.

LAKIERY DO HYBRYD – ROZWIĄZANIE ESTETYCZNE

Lakier do hybryd to rozwiązanie bardzo estetyczne i naturalne – w przeciwieństwie na przykład do tipsów. Lakiery do hybrydy prezentują się dobrze zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Poza tym wśród tych lakierów istnieje bardzo szeroki wybór w kwestii kolorystyki – poza klasyką bardzo popularne są lakiery o mniej oczywistych kolorach, na przykład neonowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *