Baza do hybryd, lakier, lampa… – co powinien zawierać zestaw do hybryd?

Dbałość o wygląd dłoni, to odpowiednie nawilżenie ich skóry, a także zadbane paznokcie. Wiele kobiet nie wyobraża sobie codzienności bez manicure’u  z użyciem kolorowych lakierów.

Dziś dużą popularnością cieszy się opcja: hybrydy lakiery. Jednak, by z niej skorzystać, potrzebny jest zestaw do wykonywania manicure’u hybrydowego. Takie zestawy można kupić w całości, a można też dokupywać systematycznie poszczególne ich elementy.

Manicure hybrydowy to nie tylko zaopatrzenie się w kwestii: hybrydy lakier. To również baza do hybrydy, top coat i odpowiednie lampy.

CO DO CZEGO?

Jak już wcześniej wspomniano, do wykonania manicure’u hybrydowego potrzebne są: baza do hybryd, hybrydy lakiery w odpowiadających nam kolorach, a także top coat. Poniżej omówienie funkcji każdej z warstw manicure’u:

  • baza do hybrydy – to pierwsza warstwa, którą nakładamy i utwardzamy pod lampą UV lub LED,
  • hybrydy lakier do nich przeznaczony – niezwykle trwały i nakładany jako drugi w kolejności, a następnie utwardzany,
  • top coat – to ostatnia warstwa, która utrwala stylizację i także musi być utwardzona za pomocą lampy.

Wyżej wspomniane lampy to poza wyborem odpowiedniej opcji w kwestii: hybrydy lakiery i baza do hybryd także temat, któremu należy poświęcić uwagę, kompletując zestaw do robienia paznokci hybrydowych.

Lampy do tego typu manicure’u dzielą się na lampy UV i lampy LED. Na czym polega różnica w ich zastosowaniu? Otóż lampy UV nadają się to utwardzania lakierów hybrydowych, żelowych i akrylowych (utwardzanie każdej warstwy trwa około dwóch minut). Natomiast lampy LED będą przydatne tylko przy opcji: hybrydy lakier.

KONIECZNE AKCESORIA

Lakier hybrydy, baza do hybrydy i odpowiednia lampa to niecały zestaw. Decydując się na samodzielne wykonywanie tego typu manicure’u w domu, warto zadbać także o inne akcesoria. A należą do nich: waciki bezpyłkowe, polerki, pilniki, odtłuszczacze, patyczki do usuwania skórek.

Zestaw do hybryd to nie tylko sposób na samodzielne wykonanie modnego manicure’u, a więc na oszczędność, ale także pomysł na babskie wieczory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *